Close

Про Юнікс

Про нас

Work and Travel агенція Юнікс допомогає студентам і нещодавнім випускникам у отримати необхідні практичні знання та досвід для  впевненого професійного майбутнього.

Ми вважаємо, що освіти та теоретичних знань, які отримують молоді люди в Україні вкрай недостатньо для конкуренції на глобальному ринку праці, ідей і можливостей.

Work and travel агенція хоче допомогти тим з молодих людей, які шукають шляхи отримати закордонний досвід, але не знають про всі можливості навчання та стажування, які існують в світі.

Студентам молодших курсів ми пропонуємо участь у літній програмі обміну в США та Німеччини, а для студентів останніх курсів та випускників ми пропонуємо програму професійного стажування в компаніях США. Студентам аграрних ВНЗ та технікумім ми пропонуємо пройти 12 місячну практику на фермах Данії.

Наша команда має досвід міжнародних програм і допоможе зробити молодим людям правильний вибір.

Ми будемо раді проконсультувати кожного.

Максим Корягін

Керівник центру

Наші партнери:

work and travel usa, work and travel агенція, work and travel агентство, ворк энд тревел америка, робота для студентів в Німеччині, аграрна практика в Данії, повернення податків із США та Німеччини, Робота в Данії