Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Close

Повернення податків із Німеччини 2016-2019 роки

Повернення податків із Німеччини.


Зараз ми приймаємо документи на повернення податків за 2016, 2017, 2018 роки.  Повертати податки за роботу у 2019 році ми почнемо з Лютого 2020 року.

Зверніть увагу, що ми відправляємо документи кожної останньої п’ятниці місяця. Наступний пакет документів до податкової Німеччини, ми будемо надсилати 29 Листопада 2019 року. 


Під час роботи в Німеччині з вашої зарплати вираховується прибутковий податок. Ми раді вам повідомити, що ви можете повернути частину або всі ці гроші. Розмір суми повернення податків залежить від багатьох факторів, таких як валовий дохід, утримана сума податку, період перебування на території Німеччини.

Якщо Ви працювали в Німеччині протягом останніх 3 роки і платили там податок із заробітної плати, Ви можете звернутися за поверненням податків із Німеччини.

 

Подача заявки на повернення податків із Німеччини безкоштовна, а плата за послуги стягується тільки після отримання суми повернення. Більшість наших клієнтів це студенти, що працювали лише 2-3 місяці на рік. Повірте, там є, що повертати!

Відвідайте цей розділ щоб отримати відповіді на питання, які часто ставлять щодо податків з Німеччини.

 

Хочете повернути податки із Німеччини?

Напишіть нам і ми розкажемо з чого почати!

Ваше ім'я та прізвище

Ваш e-mail

Ваш мобільний

В якому році Ви працювали у Німеччині?

Як ви дізналися про нас та наші послуги?

Повідомлення

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!