Close

19.12.2018

Щодо заповнення Довідок з ВНЗ для роботи в Німеччині

Щодо заповнення Довідок з ВНЗ для роботи студентів в Німеччині

Важливо розуміти, що Довідка є ключем до отримання роботи та Дозволу на роботу в Німеччині. Вона засвідчує той факт, що учасник є студентом (а програма дозволяє брати участь лише студентам, не останнього року навчання), а також вказує на його канікули, а отже і на період в який студент можете працювати.
Учасники напряму зацікавлені в тому, щоб період канікул був якомога широким адже німецькі роботодавці дуже зацікавлені в студентах, які можуть почати свою роботу у Травні або залишитися працювати до Вересня включно (однак період роботи не може бути більшим за 90 днів).
Довідка може бути заповнена самими учасниками, а  ВНЗ має поставити печатку (немає великого значення який саме відділ її поставив та поставив підпис).
Завантажити довідку можна тут.
Як видно із цього зразку, Довідка може бути заповнена як німецькою так і англійською мовами.
Вимоги до довідки:
  1. Довідка повинна бути заповнена на компютері у 2 копіях.
  2. Виправлення у довідці не допускаються
  3. Переконайтеся, що ви вказали вірну інформацію щодо дат канікул, дати народження, правильно написали своє імя та прізвище згідно закордонного паспорту.
  4. Довідка повинна мати дату заповнення, підпис та ініціали представника ВНЗ, а також штамп ВНЗ.
Ми радимо починати із заповнення довідки перед підтвердженням своєї участі у програмі чи Ярмарці ваканій. Як показує досвід ВНЗ часто вносять корективи у плани студентів на роботу в Німеччині.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!