Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Close

15.08.2017

Старт набору на програму Work and Travel USA 2018 року

Набір на програму Work and Travel USA 2018 розпочато.

Нагадуємо, що для того щоб взяти участь у програмі потенційний учасник має бути студентов ВНЗ 1-3 року навчання, денної форми, володіти англійською мовою на середньому (розмовному) рівні та бути мотивованим.

Із кожним учасником програми буде підписано договір, а перед тим перевірено володіння англійською. Учасники можуть бути як із Києва так і з регіонів.

Програма дозволяю українським студентам працювати та подорожувати Сполученими Штатами впродовж 4 місяців. За цей час учасники суттєво поліпшують свою розмовну англійську мову та відпрацьовують витрачені на програму кошти.

Учасники працюють в ресторанах, кафе, фастфудах, готелях, парках атракціонів та басейнах. Часто учасники мають дві роботи, що дозволяє їх заробляти більше. Заробітна плата починається від $8.25 за годину роботи. Як правило учасники працюють до 60 годин на тиждень.

Детальніше про програму та відповіді на питання читайте на цих сторінках 1 та 2.

 

Фото учасників програми від Юніксу можна побачити на нашій сторінці Facebook.

Літо 2о18 року буде особливим!

 

work and travel usa

 

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!