Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Close

05.02.2018

Як отримати Lohnsteuerbeschinigung від роботодавця. Повернення податків з Німеччини

податки з німеччини

Як отримати Lohnsteuerbeschinigung від роботодавця та чому це важливо для повернення податків з Німеччини


Що таке Lohnsteuerbeschinigung?

Це підсумковий податковий документ, який видається роботодавцем кожному працівнику в кінці його роботи. В ньому роботодавець вказує суму сплаченої заробітної плати та відрахованих податків. Ви можете отримати цей документ як в кінці календарного року так і одразу ж після завершення роботи. Німецька податкова вимагає цей документ при запиті на відшкодування податків.

Чому важливо отримати цей документ?

По-перше, ви економите кошти. Ми візьмемо з вас за пошук цього документу 20 євро.

По-друге, роботодавці швидше відповідають на запит своїм колишнім працівникам ніж нам.

По-третє, отримавши Lohnsteuerbeschinigung ми можемо одразу порахувати розмір коштів, які ви отримаєте. Часто отримавши Lohnsteuerbeschinigung, ми дізнаємося, що ви взагалі не платили податків або сплатили їх дуже мало і тому не варто навіть починати процедуру.

Як отримати Lohnsteuerbeschinigung від свого роботодавця?

Для цього вам слід написати своєму роботодавцю (або бухгалтеру, що його обслуговує) ел. листа з власної пошти. Зразок листа є нижче. Адаптуйте його під себе, використовуючи Google Translate (перекладач).

Якщо ви не знаєте ел. адресу роботодавця (чи бухгалтера), спробуйте знайти її на офіційному сайті чи в Facebook. Переглядайте розділ Контакти.

Зразок листа. Адаптуйте його під себе та свій рік роботи.

Guten Tag
Mein Name ist Maksim Koryagin. Ich habe 2019 in Ihrem Unternehmen gearbeitet. Für Steuererstattungen aus Deutschland brauche ich Lohnsteuerbeschinigung.
Bitte senden Sie mir dieses Dokument zu dieser Mail.
Hochachtungsvoll, Maksim Koryagin.

Після отримання від роботодавця Lohnsteuerbeschinigung, просто перешліть його на цю пошту, info@unics-center.com або на вайбер 096 5802546, і ми порахуємо скільки коштів ви зможете отримати.

Дякуємо за увагу! Сподіваємося, що ця інформація є корисною.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!