Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Close

19.12.2018

Щодо заповнення Довідок з ВНЗ для роботи в Німеччині

Щодо заповнення Довідок з ВНЗ для роботи студентів в Німеччині

Важливо розуміти, що Довідка є ключем до отримання роботи та Дозволу на роботу в Німеччині. Вона засвідчує той факт, що учасник є студентом (а програма дозволяє брати участь лише студентам, не останнього року навчання), а також вказує на його канікули, а отже і на період в який ви можете працювати.
Учасники напряму зацікавлені в тому, щоб період канікул був якомога широким адже німецькі роботодавці дуже зацікавлені в студентах, які можуть почати свою роботу у Травні або залишитися працювати до Вересня включно (однак період роботи не може бути більшим за 90 днів).
Довідка може бути заповнена самими учасниками, а  ВНЗ має поставити печатку (немає великого значення який саме відділ її поставив та поставив підпис).
Як видно із цього зразку, Довідка може бути заповнена як німецькою так і англійською мовами.
Довідка можу бути заповнена від руки однак переконайтеся, що інформація внесена розбірливим почерком.
Зверніть увагу, що виправлення в довідці не допускаються.
Ми радимо починати із заповнення довідки перед підтвердженням своєї участі у програмі чи Ярмарці ваканій. Як показує досвід ВНЗ часто вносять корективи у плани студентів на роботу в Німеччині.
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!